LAKIERNIA PRODUKCYJNA

Wydajna lakiernia produkcyjna to połączenie wielu czynników, dlatego w naszej ofercie znaleźć można różnorodne urządzenia do lakierni. Wyposażamy lakiernie produkcyjne, biorąc pod uwagę szereg elementów. Należą do nich przede wszystkim:

 • potrzeby produkcyjne,
 • rodzaj stosowanej technologii,
 • a także wielkość lakierni.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wykonanie powłoki lakierniczej ma ogromne znaczenie w procesie produkcyjnym praktycznie każdego wyrobu lub półwyrobu, przykładamy ogromną uwagę, żeby zapewnić jak najlepszą filtrację i wentylację stanowisk lakierniczych.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że powłoka lakiernicza nie tylko pełni funkcje dekoracyjne, ale również zabezpieczające przed korozją. Dlatego tak ważne jest, by została ona naniesiona w odpowiedni i bezpieczny dla pracownika sposób. 

kabina lakiernicza

KABINA LAKIERNICZA PRZEMYSŁOWA I LINIE PRODUKCYJNE

CECHY

 • OŚWIETLENIE

  Gwarantowane oświetlenie stanowiska produkcyjnego min. 1500 lux

 • ELASTYCZNOŚĆ

  Zarówno kabina lakiernicza przemysłowa jak i linie lakiernicze mogą być idealnie dopasowane do wymagań i potrzeb klienta. Możemy elastycznie manewrować różnymi parametrami jak wymiary, siła udźwigu podnośników, moc wentylacji, rodzaj ogrzewania itd.

 • WYGODNE STEROWANIE

  Prosty i wygodny panel sterowania. W zależności od potrzeb, możemy zastosować panel sterowania dotykowy lub manualny.

MOŻLIWOŚCI DLA LAKIERNI PRODUKCYJNYCH

Firma SAIMA MECCANICA bazując na swoim potencjale produkcyjnym może przedstawić cały szereg rozwiązań technologicznych dla linii produkcyjnych, między innymi:

 • Przemysłowe kabiny lakiernicze wkomponowane w linie lakiernicze

  1
 • Wentylowane stanowiska obróbki ściernej

  2

  Wentylowane stanowiska obróbki ściernej

 • Zestawy do zaawansowanego suszenia dla linii technologicznych

  3
 • Technologiczne pomieszczenia dla mieszalni lakierów

  4

  Technologiczne pomieszczenia dla mieszalni lakierów

 • Urządzenia technologiczne wkomponowane w zakładowy transport podwieszany

  5

LAKIERNIA PRODUKCYJNA – ZALETY OFERTY

KABINA LAKIERNICZA PRZEMYSŁOWA

ZWIĘKSZENIE WYDAJNOŚCI

Lakiernia produkcyjna usprawnia pracę zakładu przemysłowego. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii i rozwiązań dla linii produkcyjnej, można osiągnąć znacznie lepsze wyniki produkcji.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Nasze kabiny lakiernicze przemysłowe posiadają 3 lata gwarancji. Zapewniamy bezpieczeństwo i regularne przeglądy serwisowe kabiny w kolejnych latach. Wszystko po to, by lakiernia produkcyjna była nie tylko wydajna, ale również bezpieczna.

OPIEKA SERWISOWA

Oferujemy serwis 24h/dobę. Staramy się jak najszybciej naprawić usterkę w lakierni produkcyjnej, a przy tym oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej z korzystniejszymi rozwiązaniami cenowymi.