Specjalistyczne urządzenia do lakierowania

Nakładanie powłoki lakierniczej wymaga odpowiednich warunków, zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z wysoko wyspecjalizowanym sprzętem. Nierzadko malowanie pewnych obiektów wymaga przestrzegania wyjątkowo restrykcyjnych norm temperaturowych, ciśnieniowych itd. 

W zależności od oczekiwań i potrzeb zakładu produkcyjnego, możemy zaproponować następujące urządzenia:

 • Komora do malowania

  Komora do malowania, zwana inaczej kabiną lakierniczą, to urządzenie, którego parametry można bardzo elastycznie modyfikować. Dzięki temu możemy kontrolować parametry kabiny już na etapie tworzenia projektu. Ze względu na różnorodność potrzeb, dostosowujemy wymiary kabiny lakierniczej do wielkości lakierowanych obiektów. Istotnie, możemy również zmieniać takie parametry jak rodzaj ogrzewania, moc wentylacji, kierunek przepływu powietrza w komorze do malowania i wiele innych. Niezmiennie jednak gwarantujemy bezpieczeństwo, odpowiednie oświetlenie, a także spełnianie norm i dyrektyw. Oczywiście w kabinie lakierniczej można również przeprowadzać suszenie obiektów. Co ważne, możemy określić rożne temperatury suszenia, w zależności od wymagań danego wyrobu lakierniczego.

 • Strefy lakiernicze przygotowawcze

  Ponieważ strefy lakiernicze zapewniają bardzo dobrą filtrację i wentylację, są bardzo częstym wyborem. Ich głównym przeznaczeniem jest przygotowanie pojazdów pod lakierowanie. Jednak oprócz tego mogą w nich odbywać się np. drobne naprawy lakiernicze. 

 • Linie lakiernicze

  Na początku warto zauważyć, że linie lakiernicze zawsze są dokładnie projektowane pod warunki i potrzeby klienta. W zależności od rodzaju i wielkości lakierowanego obiektu, linie mogą być wyposażone w transport taśmowy lub podwieszany. W rezultacie linia lakiernicza może być złożona z wielu komponentów. W jej skład może wchodzić kabina malarska lub/i strefy lakiernicze przygotowawcze oraz wiele różnych urządzeń np. piec suszarniczy. Reasumując – istnieje bardzo wiele rozwiązań dla linii lakierniczych. Dlatego najlepiej jest skontaktować się z nami, w celu przygotowania personalizowanej oferty.

Dlaczego warto nam zaufać?

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu różnorodnych lakierni specjalistycznych. Zdajemy sobie sprawę, że istotne jest nie tylko zaproponowanie odpowiednich parametrów urządzenia lakierniczego, ale przede wszystkim dostosowanie się do najbardziej wymagających potrzeb klienta. Specjalistyczne obiekty wymagają specjalistów, którzy znają się na rzeczy. Nie ma wątpliwości, że możemy to zagwarantować.

WSPARCIE

Oferujemy wsparcie techniczne na każdym etapie powstawania i realizacji projektu. Przede wszystkim rozmawiamy, doradzamy i pomagamy!
W naszej ofercie znajduje się również wykonanie projektu architektoniczno-technologicznego infrastruktury przemysłowej. 

SERWISOWANIE I GWARANCJA

Ze względu na wyjątkową trwałość naszych urządzeń, dajemy gwarancję 3 lata na nowy sprzęt, zapewniając opiekę serwisową wraz z cyklicznymi przeglądami w kolejnych latach, nawet po wygaśnięciu gwarancji. Ponieważ urządzenia lakiernicze wymagają okresowej kontroli, w celu utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa, oferujemy podpisanie umowy serwisowej z korzystnymi rozwiązaniami cenowymi.

KOMORA DO MALOWANIA

cechy szczególne

 • TRWAŁOŚĆ

  Nasze kabiny lakiernicze ze względu na trwałość i wyjątkowo udaną estetykę są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń w skali całego świata. Jesteśmy na rynku od 1977 r. Warto nam zaufać!

 • INNOWACJE

  Natychmiastowo wdrażamy innowacje techniczne, dzięki temu kabina lakiernicza zapewnia ekonomikę użytkowania, równocześnie spełniając najwyższe standardy jakości.

  INNOWACJE

 • ELASTYCZNOŚĆ

  Możliwość elastycznego dostosowywania parametrów komory malarskiej. 

KOMORA DO MALOWANIA SPECJALISTYCZNA

NASZE PROJEKTY