• Transport szynowy

  ZAKŁADY PRODUKCYJNE ORAZ BAZY NAPRAWCZE TABORU

Lakierowanie pociągów i tramwajów

Nasze kabiny lakiernicze możemy modyfikować tak, aby umożliwić lakierowanie pociągów i tramwajów w różnorodnych warunkach. Wymiary kabiny lakierniczej do malowania dużych pojazdów, muszą być na tyle duże, by praca wewnątrz była komfortowa i zgodna z wymogami bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, by nasze urządzenia lakiernicze były nie tylko zgodne z normami, ale również ułatwiały pracę. Dlatego już na etapie projektowym, staramy się przewidzieć możliwe problemy i zapobiec im.

malowanie pociągów

Dlaczego warto zainwestować w kabinę lakierniczą do zajezdni?

 • ROZWÓJ TRANSPORTU KOLEJOWEGO

  Transport kolejowy cieszy się ogromną popularnością. Śmiało można powiedzieć, że przechodzi aktualnie fazę renesansu, zwłaszcza w dużych sieciach aglomeracyjnych. W wyniku bazy taborowe są dostosowywane do wymagań XXI wieku. Nieustannie się rozwijają w celu spełnienia potrzeb podróżujących, jak również zagwarantowania najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

 • POTRZEBA ZMIAN

  Kolejnym aspektem są wymagania techniczno-serwisowe stawiane przez wytwórców takich jak bydgoska PESA, czy bolechowski Solaris. Wyznaczają oni trendy i motywują do rozwoju własnych możliwości naprawczych przez zajezdnie.

 • TRUDNOŚCI I USTERKI

  Eksploatacja tramwajów w środowisku ruchu miejskiego nieuchronnie generuje mniejsze lub większe uszkodzenia komunikacyjne, które trzeba naprawić jak najszybciej, aby nie blokować pojazdu pod wiata zajezdni. Koszt transportu jednostki do wytwórni z uwagi na konieczność użycia specjalistycznego transportu jest poważny, dlatego w większej części zdarzeń ekonomiczniej jest naprawić szkodę w własnej zajezdni. Do tego celu potrzeba posiadać specjalistyczną kabinę lakierniczą.

Wykonane przez nas kabiny lakiernicze